O nás

 

Zakládajícími členy kapely MeziMěsto jsou Ondra Podeszwa, Jana Bílíková a Vojta Rohlíček, kteří se spolu scházejí od podzimu roku 2015.

Následující rok skromnou sestavu MeziMěsta oživil šikovný cajonista - externista Adam Vojtěch a o rok později naše řady rozšířil mistr basu Petr Gric.

Nová a mladá kapela na pomezí folku a jazzu s českými autorskými písničkami psanými vrchním kapelníkem Přecedou (Ondrou), jejíž členové pendlují každý měsíc mezi Pardubicemi – Černou u Bohdanče, Prahou, Brnem a Kroměříží, nicméně na chuti do hraní jim to neubírá.

Ondra Podeszwa

Alias Přeceda

Zpívající kytarista, autor hlubokých i méně hlubokých textů, architekt hudby, pravidelně políbený múzou, obdařený speciálním smyslem pro humor, to je náš přeceda...

Jana Bílíková

 

Jediná žena mezi muži, houslistka a zpěvačka v jedné (atraktivní) osobě. Kromě svého pěveckého a hráčského umu se může pochlubit i velice svědomitou prací na propagaci kapely (PR manager). Jejím úkolem je též koordinovat zevnějšek všech členů kapely na koncertech (outfit designer).

Vojta Rohlíček

Lehce éterická bytost, žijící v trochu jiném světě, hrající na klávesy či ještě raději na akordeon. Kde je to vhodné, přidá i svůj nesmělý hlas. Nejnespolehlivější člen kapely, důrazně nedoporučujeme si s ním něco domlouvat.

Adam_Vojtech_CB.jpg

Adam Vojtěch

Udavač rytmu a módních trendů, který se nikdy nenechá rozhodit (i když se zbytek kapely snaží sebevíc). Tajný člen klubu Pánů z Ponožkovic a současně perkusník naší spřátelené kapely Pomlky, toť cajonista Adam.

Petr_Gric_01_CB.jpg

Petr Gric

Klidná síla v podání zkušené beatové generace.

Nenechte se zmást profilovou fotkou, naším basákem není šéf místní buňky podsvětí, ale citlivá bytost, která tvrdí tím správným způsobem naši dosud jemnou muziku...