top of page

O nás

 

Zakládajícími členy kapely MeziMěsto jsou Ondra Podeszwa, Jana Bílíková a Vojta Rohlíček, kteří se spolu scházejí od podzimu roku 2015.

Následující rok skromnou sestavu MeziMěsta oživil šikovný cajonista - externista Adam Vojtěch a o rok později naše řady rozšířil mistr basu Petr Gric.

Nová a mladá kapela na pomezí folku a jazzu s českými autorskými písničkami psanými vrchním kapelníkem Přecedou (Ondrou), jejíž členové pendlují každý měsíc mezi Pardubicemi – Černou u Bohdanče, Prahou, Brnem a Kroměříží, nicméně na chuti do hraní jim to neubírá.

Ondra Podeszwa

Alias Přeceda

Zpívající kytarista, autor hlubokých i méně hlubokých textů, architekt hudby, pravidelně políbený múzou, obdařený speciálním smyslem pro humor, to je náš přeceda...

Jana Bílíková

 

Jediná žena mezi muži, houslistka a zpěvačka v jedné (atraktivní) osobě. Kromě svého pěveckého a hráčského umu se může pochlubit i velice svědomitou prací na propagaci kapely (PR manager). Jejím úkolem je též koordinovat zevnějšek všech členů kapely na koncertech (outfit designer).

Vojta Rohlíček

Lehce éterická bytost, žijící v trochu jiném světě, hrající na klávesy či ještě raději na akordeon. Kde je to vhodné, přidá i svůj nesmělý hlas. Nejnespolehlivější člen kapely, důrazně nedoporučujeme si s ním něco domlouvat.

Adam_Vojtech_CB.jpg

Adam Vojtěch

Udavač rytmu a módních trendů, který se nikdy nenechá rozhodit (i když se zbytek kapely snaží sebevíc). Tajný člen klubu Pánů z Ponožkovic a současně perkusník naší spřátelené kapely Pomlky, toť cajonista Adam.

Petr_Gric_01_CB.jpg

Petr Gric

Klidná síla v podání zkušené beatové generace.

Nenechte se zmást profilovou fotkou, naším basákem není šéf místní buňky podsvětí, ale citlivá bytost, která tvrdí tím správným způsobem naši dosud jemnou muziku...

bottom of page